Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Astsubay Çavuş Maaşları 2018

Daha önce detaylı bir şekilde astsubay maaşları üzerinde durmuştuk. Aslına bakarsanız o yazımızda genel olarak rakamlara yer verdiğimiz için mesleğe yeni başlayan astsubay maaşları hakkında detaylı bilgiye girmemiştik. Sizden gelen yorumlara göre şimdi sadece astsubay çavuş maaşları hakkında bilgi vermemiz gerektiğini düşündük.

Bildiğiniz üzere astsubay çavuş maaşları mesleğe yeni başlamış astsubayların aldığı maaştır. Kara, Deniz, Hava ve Jandarma’da bulundukları yere eş ve çocuk durumuna ve bir takım belgelere bağlı olarak maaşın değiştiğini de söylemek mümkündür.

Astsubay Çavuş Maaşları

Yeni mezun olmuş bir astsubay çavuş maaşı olarak 3.500 TL – 4.000 TL arasında maaş aldığını söyleyebiliriz. Astsubay maaşları 2018 yılı itibariyle artacaktır. Tabi ki bu maaş durumuna çocuk sayısı, çocuk yaşı, eşin çalışma durumu, bulunulan il gibi etmenlerin doğrudan etki ettiğini söylemek gerekmektedir.

O sebepten bulunduğunuz il yada yukarıda yazan etmenleri saymadan net bir rakam söylemenin mümkün olmayacağının altını çizmek gerekiyor. Yakın bir tarihte internet sitemizde astsubay maaşları ve subay maaşları başta olmak üzere merak edilen tüm maaşları yazmaya çalışacağız.

Bizim atladığımız farklı bir maaş olursa lütfen yorum bölümünde belirtmeyi unutmayın. İnternet adresimizde çoğunlukla sizden gelen yorumlara göre maaşlara yer vermeye çalışıyoruz. Merak ettiğiniz yada düzeltilmesini istediğiniz bir maaş olursa yazarsanız kısa bir süre içerisinde düzelteceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi yorumsuz bırakmamanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir