Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Beko Loder Operatörü Maaşı

Konuya biraz uzak olduğum için baştan araştırmak zorunda hissediyorum. İnternette yer alan bilgilerin neredeyse tamamına yakını eski ve yanlış olduğu için güncel olan bilgiye ulaşmak için ciddi mesai harcamak zorunda kalıyorum. Bilgi kirliliğini bir kenara bırakacak olursak beko loder ne demek onunla başlayalım isterseniz.

Beko loder hem kazıcı hem yükleyici araçlara verilen isimmiş, en fazla tercih edilen iş makinesi olması nedeniyle beko loder operatörlerinin sayısının da bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkünmüş. Farklı modelleri bulunmasına rağmen bir traktör yapısı üzerine inşa edilmiş kazıcı ve yükleyici kısımları olan iş makinesi diyebiliriz.

Beko Loder Operatörü Maaşları

İhtiyacın acilliğine göre operatör maaşlarının da değiştiğini söyleyebiliriz. Özellikle 2000 – 3500 TL arasında değişen maaşlara bölgenin farklı olması, çalışma saatleri ve işin büyüklüğü gibi konularda farklı maaş seçeneklerinin ortaya çıkmasını sağlıyormuş.

Sabit iş üzerinden çalışan beko loder operatörleri olduğu gibi dönemlik yada seferlik çalışmalarda oluyor. O sebepten aciliyetin ve çalışmanın yapılacağı bölgenin son derece büyük bir önemi bulunuyor. Beko loder operatörlerinin sigortası ve yemeği işletme tarafından karşılandığı gibi işlerin büyük bir kısmında sabit ikamet istendiği için konaklama (çoğu zaman şantiye yada kiralanmış pansiyon tarzı yerler) işletme tarafından sağlanıyor.

Beko Loder Operatör Ehliyeti

Bu araçların operatörü için (kepçe) G sınıfı ehliyet almanız gerekiyor. Pek çok ehliyet kursu bu ehliyeti verdiği gibi bazı ehliyet kursları daha derinlemesine eğitimlerde veriyor. Beko loder operatörü yada başka meslekler hakkında soru sormak isterseniz lütfen yorum bölümünden yazınız.

İnternet adresimizde maaşlarına yer verdiğimiz mesleklerin tamamını güncel tutmaya çalışıyoruz. O sebepten ekleme yapmak yada çıkarmak istediğiniz konu başlıkları olursa lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin. Yorumlarınız kısa bir süre içerisinde değerlendirilecektir. Herkese iyi günler diliyoruz.

  1. Gokhan dedi ki:

    Merhabalar ben iş makinasi ehliyeti almayi dusunuyorum.
    Forklift icin ehliyet almayi dusunuyorum fakat piyasada en cok ihtiyac duyulan kolay is bulabilme anlaminda digerlerine gore daha yaygin olan makina hangisidir ?

  2. Şahin dedi ki:

    En yaygın olan makine bekoloder kardeşim bekoloder operatörüyüm ve bir gün bile durmuyorum makine sürekli çalışıyor ilin hemen hemen her yerine gidiyorum anlayacağın iş bulma yönünden kolaylık elde etmede büyük bir katkı sağlayan en temel makina bekoloder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir