Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Kepçe Operatörü Maaşları

Çocukluğumda hayalini kurduğum tek meslek, aranızda kepçe varken başka bir işle ilgilenen var mı? Ben şu ana kadar kepçe çalışırken başka bir işle ilgilenen kimseye rastlamadım. Şaka bir yana kepçe operatörü ne iş yapar ve ne kadar maaş alır.

Geçtiğimiz yazılarda çok fazla konuyu uzatıp maaş bilgisini aralara sakladığımı söyleyip bana tepki göstermişiniz. O sebepten sizden özür diliyor ve kepçe operatörü maaş bilgisini yazının başında verip yazıya sonra devam ediyorum.

Kepçe Operatörü Ne Kadar Alır

Kepçe operatörü yapılan işin zorluğuna çalışma şartlarına ve kullanılan aracın özelliklerine bağlı olarak 2.000 TL – 4.000 TL arasında maaş alıyormuş. Tabi ki bu rakamlar çalışılan bölgeye, çalışma saatlerine ve kullanılan araçlara göre de değişiklik gösterebiliyormuş. Ama ortalama rakamın bu aralıkta olduğundan bahsediyorlar. Çoğunlukla internette 10.000 tl maaşlı kepçe operatörü haberlerine de inanmamız gerektiğini söylediler. Söyleyenler kim mi? Bir önceki yazımızda belirttiğimiz kule vinç operatörü yazısı için birkaç farklı inşaat şirketinden arkadaşıma sordum.

Tabi ki aramızda bu işi yapan çok fazla insan vardır. Onların yorumlarının bizim için son derece önemli olduğunun da altını çizmek istiyorum. İş deneyimleriniz ve önerileriniz varsa lütfen yorum bölümüne yazmaya çekinmeyin. Sonuçta bu mesleği seçmek isteyen kişilerinde bu işi yapan kişilerin deneyimlerine önem verdiklerini biliyoruz.

Kepçe Operatörü Maaşları 2018

Maaşları çoğunlukla biraz önce belirttiğimiz gibi 2.000 TL – 4.000 TL arasında değişiyormuş. Sürekliliğin önemli olduğu bu işte yapılan işin bilincinde olan gerekli belgelere sahip kişiler aranıyor. İnternette bulunan kepçe operatörü iş ilanlarına göz attığım zaman hep aynı şeylerle karşılaştım. Sanıyorum bu konuda aşılması gereken en zor konu başlığının iş deneyimi olduğunu da söylemek zorundayım. Bunun dışında yorumlarınızı bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir