Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Makaleci Maaşları Ne Kadar

Son zamanların gözde meslekleri arasında kendine yer bulan makaleciler için çeşitli sitelerde oldukça yüksek rakamlar okuduğumuz için bu yazıyı kaleme almaya karar verdik. Makaleci maaşlarının ne kadar olduğunu ve kazançları hakkında detaylı bilgilere yer vermek için internet adresimizde sizleri aydınlatmaya çalışacağız.
Makaleciler çoğunlukla internet sitesi editörü ismi ile anılıyor olmasına rağmen her makalecinin bu işi yaptığını söylemek doğru olmayacaktır. Çoğunlukla yapılan iş bir uzmanlık alanında makale yazmak olduğu için bunu bir sitede yayınlamakta aynı anlama gelmeyebilir.

Makaleciler çoğunlukla yaptıkları iş kadar para kazandıkları için bu konuda çeşitli rakamlar telaffuz etmek daha doğru olacaktır. Kişinin uzmanlık alanına ve yaptığı işe göre kazancı değişebilmektedir. 100 kelime makale fiyatları web tasarım siteleri için 1 tl civarında olurken sağlık ve teknoloji gibi özel ilgi gerektiren konularda 5 tl ye kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla ay içerisinde yapılan işe göre 500 TL ile 5.000 TL arasında ücretleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Editör Maaşları Ne Kadar

Editörlerin maaşlarının makalecilerden ayrılan en temel noktaları da onları bir de web sitelerinde yayınlamalarıdır. Hal böyle olunca fiyat konusunda ciddi anlamda farklılıklar oluşabilmektedir. Merak edilen bir diğer konu ise editör bilgisinin ciddi anlamda web tasarım bilgisine ihtiyaç duyup duymamasıdır.
Bilindiği üzere bir web sitesinde yazar olabilmek için web bilgisine çok da ihtiyaç duymazsınız. Günümüzde web siteleri son derece kolay şekillerde kurulumu yapılan ağlardan oluştuğu için basit bilgisayar bilgisi ile kaleminiz güçlüyse bir internet sitesinde rahatlıkla editör olarak 5.000 TL ye veren maaşlar kazanmanız mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir