Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Servis Şoförü Maaşları

Önümüzde ki okullar açılacak, yaklaşık iki haftadır özellikle büyük şehirlerde bulunan servis şoförleri ve servis anlaşmaları ile ilgili pek çok yazı karşımıza çıktı. Peki ama okul servis şoförleri ne kadar alıyor? Bu soruyu sizin için araştırdık…

Okul Servis Şoförü Maaşları 2018

Okul servis şoförleri her ile ve çalışılan okul sayısına göre farklı rakamlarda ücretler almaktadır. Özellikle büyük şehirlerde bu rakamlar 2.000 – 2.500 TL civarında olsa da daha küçük şehirlerde daha az rakamlarda maaşların alınması söz konusu olmaktadır. Bu durumda okul servis şoförlerinin aldıkları ücretin değişik olması anlamına gelmektedir.

Servis Şoförü Maaşı

Yine de servis şoförlerinin aldığı maaşları bir ortalamada yazacak olursak 1.500 – 2.500 TL arasında rakamlar çıkarabiliriz. Bu durum çalışılan ile okul sayısına ve çalışma temposuna göre değişiklik gösterebilir. Özel okulların çalıştığı servis firmaları daha farklı ve çalışma saatleri daha esnek olduğu için daha farklı rakamlar söz konusu olmaktadır. Bu durum biraz da servis sayısına ve çalışma durumuna göre farklılık arz edebilir.

Servis şoförü maaşları daha önce de belirttiğimiz gibi şehirden şehre ve çalışma şartlarına göre farklılık gösterebilen bir konu başlığıdır. O sebepten sizin yorumlarınızın da bizim için son derece önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Bulunduğunuz şehrin servis piyasasını belirtirseniz daha net rakamları ortaya çıkarmak mümkün olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir