Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Stajyer Öğrenci Maaşları Yattı mı

Daha önce stajyer öğrencilerin sorunlarını dile getirmeye çalışmıştık. Aslına bakarsanız kurumsal firmalarda çalışan öğrenciler dışında ciddi anlamda sorun yaşandığının farkındayız. Çoğunlukla normal firmalar maaşları ya geç yatırıyor yada hiç yatırmıyor. Hal böyle olunca stajyer arkadaşlar ciddi anlamda zorluk yaşamaya devam ediyor. Bu sorunun ortadan kalkması ve stajyer maaşlarının ödenmesi için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini parça parça anlatmaya çalışacağız. Bu durum sadece stajyer öğrenciler için değil aynı zamanda tüm çalışanlar için de geçerli bir durum olarak ortaya çıkmaktadır. Şu ana kadar 100’ün üzerinde yorum gelmiş ve bu yorumları tek tek okuduğumuz zaman sadece eylül maaşı dışında maaş alan öğrenci olmadığını görüyoruz.

Stajyer Öğrenci Maaşları 2018

Son zamanlarda özellikle devlet desteğine bağlı olarak bazı kurum ve kuruluşların stajyer öğrencilerin maaşlarını yatırmadığını sizden gelen yorumlara bağlı olarak takip ediyoruz. Böyle bir durum söz konusu olduğunda hakkınızı doğrudan alo 170 hattını arayarak arayabilirsiniz. Nasıl mı?

Detaylara ulaşmak için yanda bu adresi ziyaret edebilirsiniz.  http://www.alo170.gov.tr/

Yorumlarınızın bizim için son derece önemli olduğunu belirtelim. 2018 yılı içerisinde maaş almadan çalışmamanız için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini de detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Lütfen bizi yorumsuz bırakmayınız.

  1. Furkan dedi ki:

    Meslek lisesi stajeriyim staj gördüğüm işletme paramı yatırıyor yanlız devlet daha 1 kuruş bile yatırmadı

  2. mert dedi ki:

    Eylül ayından beri köpek gibi çalışıyorum sadece 110 tl para aldım şimdiye kadar ne işyeri sahibi veriyo nede devlet devlet dairelerinde çalışan arkadaşlarım takır takır alıyo paralarını bu nasıl iş böyle ben eşşek gibi 5 ay çalışıp 110 tl alayım herif 5 ay uyuyup her ay 420 tl para alsın adalet nerde biz piç miyiz?

  3. hatice dedi ki:

    üniversite öğrencisiyim sigorta acentesinde yaz stajı yapıyorum şuan bankacılık ve sigortacılık bölümünü okudum bize staj parası veriyorlar mı veriyorlarsa ne kadar ve ne zaman veriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir