Ankara Evden Ek İş İmkanları, Evde Yapılabilecek İşler

Bürokrat ve memur şehri olarak bilinen başkentimiz Ankara Evden Ek İş İmkanları ile dolu bir şehrimizdir. Soğuk havası dolayısıyla özellikle kış aylarında dışarı adım atmanın mümkün olmadığı bu şehrimizde yaşıyorsunuz. Ayrıca uzun yıllardır iyi gitme ülke ekonomisi sizi de etkiledi ve bir şekilde ek gelir elde etme ihtiyacı hissediyorsunuz. Ancak Ankara’da ne tür işler yaparak para kazanacağınızdan da emin değilsiiniz. Bu noktada, sizlere yardımcı olmak açısından küçük küçük bahsedeceğimiz üç ek iş önerisi hazırladık:

Ankara Nikah Şekeri İşi

Ülkemizin her şehrinde olduğu gibi, Ankara’da da nikah geleneği birbirine benzemekte ve gidilen nikah törenlerinde misafirlere içi badem dolu nikah şekerleri dağıtılır. Ama bu nikah şekerlerinde en önemlisi de şekerin tasarımıdır. İşte siz de bu nikah şekeri tasarımlarınızla insanların mutlu günlerinde kullanacağı güzel nikah şekerleri hazırlayarak Ankara’da evden nikah şekeri işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Kutu Katlama İşi

Yapabileceğiniz bir diğer iş ise kutu katlamaktır. Bildiğiniz üzere birçok mağaza ürünlerini yerleştirmek için kutu ve kolilere ihtiyaç duymaktadır, sizler de bunların hazırlanmasına yardımcı olarak büyük şirketlerin birçoğunun merkezi de Ankara’da olması dolayısıyla ek iş imkanı olarak değerlendirebilir ve iyi bir gelir kapısı oluşturabilirsiniz.

Mandal Montaj İşi

Ek gelir sağlaması açısından önerebileceğimiz bir başka iş ise mandal montaj işi olarak bilinendir. Mandallar genellikle kaybolmalarıyla ya da çamaşırları asarken aşağı düşmeleri ile ünlü olduklarından dolayı ve dışarıda soğukta dura dura bozulmalarından dolayı devamlı satışı yapılabilecek bir üründür. Ankara’da da mandal işi alarak evden para kazanabilirsiniz.

Ankara’nın Hangi İlçelerinde Evden Ek İş Yapabilirim?

Ankara’nın Akyurt, Ayaş, Balâ, Haymana, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Kalecik, Altındağ, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinde evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Bunlara ulaşmak için telefon numaralarını bulabilirsiniz ya da sitemizde aşağıda bulunan yorum bölümüne varsa iş tecrübelerinizi kapsamlı bir şekilde anlatarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

NOT: Lütfen telefon numaranızı yorum kısmına yazmayınız!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*