Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Astsubay Kıdemli Çavuş Maaşları

Daha önce astsubay maaşlarının genel olarak yazıldığı bir yazı yayınlamıştık. Astsubay maaşları söz konusu olduğunda birden fazla etmenin maaşa etki ettiğini düşünecek olursak net bilgilere ulaşmanın son derece zor olduğunu da bilmek gerekmektedir.

Astsubay maaşlarında da diğer devlet memurlarında olduğu gibi eşin çalışıp çalışmaması çocuk durumu bulunulan yer ve çeşitli belgeler başta olmak üzere çok farklı etmenler bulunmaktadır. Bu durumda zaten geniş olan maaş bilgisinin değişebileceğini söyleyebiliriz.

Astsubay Kıdemli Çavuş Maaşları 2018

2018 yılı için net bir rakam söylemenin şimdiden mümkün olmadığını biliyoruz. Yine de ortalama bir rakam söyleyecek olursak 2018 yılı için astsubay kıdemli çavuş maaşlarının 3700 – 4000 TL arasında değişeceğini söyleyebiliriz. Tabi ki zaman içerisinde bu rakamlar değiştiği zaman bu yazımızı güncelleyecek ve net rakamları yazacağız. Yine de eklenmesini istediğiniz maaş bilgisi olursa burada yazmaktan çekinmeyin. Aynı zamanda Kara, Deniz, Hava ve Jandarma personellerinin aldığı maaşlarında farklılık gösterebileceğini belirtmek gerekiyor.

Son bir hatırlatma yapmak istiyorum. İnternet adresimizde çoğunlukla sizden gelen yorumlara göre maaşları yazmaya çalışıyoruz. Aslına bakarsanız bu adresi kurma amacımız internette çok fazla bulunmayan yada yanlış bilgiler bulunan mesleklerin maaşlarını yazmaktır. Ama bu da sizden gelen yorumlara göre belirlenebilecek bir konu olduğu için bizi yorumsuz bırakmamanızın da son derece önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Meslekler ve diğer konu başlıklarında bizi yorumsuz bırakmazsanız çok memnun oluruz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir