Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Banka Gişe Yetkilisi Maaşları 2018

Bankalar rekabetin en yoğun olduğu çalışma alanlarıdır. Satış baskısı son dönemlerde gişe yetkileri üzerinde oldukça yoğundur. Gişe yetkilileri bir yandan müşterilerin istediği parasal işlemleri yaparken bir yandan da hedefleri tutturmak için satış yapmak zorunda bırakılmaktadır. Hal böyle olunca prim, ek maaş ve diğer yan hakları da fazlasıyla hak ettikleri yoğun bir çalışma ortamının içerisinde kalırlar. Aramızda bankacı olan yada gişede çalışmış herkes bu baskıyı yakın olarak yaşamıştır. Peki ama bu kadar yoğun çalışma temposu içerisinde bulunan gişe yetkilileri ne kadar maaş alır?

Gişe Yetkilisi Maaşları 2018

Bankadan bankaya değişen bir konudur. Her bankanın kendine ait bir maaş politikası bulunur. Bazı bankalar 12 ay maaş verirken bazı bankalar her üç aya bir ek maaş vermektedir. Ortalama rakamlar ise yeni işe girmiş bir gişe memurunun 1700 – 2500 TL arasında maaş aldığıdır.

Gişe Yetkilisi Yemek Fişi

Hemen hemen tüm bankalar yemek imkanını fiş yada kart vererek sağlar. Bu da aylık bazda düşünüldüğünde maaşa biraz daha ek katkı anlamına gelir. Günlük yemek istihkakı çalışılan iş günü ile çarpılarak bir miktar yemek fişi yada kartı ödemesi yapılmaktadır. Pek çok market bu fişlerle alışveriş kabul ettiği için buradan alışveriş yapabilirsiniz. Market alışverişinizi uygun fiyatlı yapmanız anlamına gelecektir.

Gişe Yetkilisi Primleri

Biraz önce yazımızın başında da değindiğimiz gibi gişe yetkililerinin üzerinde çok ciddi bir satış baskısı kurulmaktadır. Bu satış baskısından sıyrılmak ve hedeflerinizi tutturmanız durumunda bir takım prim ve hediyeler kazanmanız mümkün olabilir. Çoğunlukla teknoloji mağazalarından hediye çekleri en sık verilen hediyeler arasında yer alır.

Bunun dışında merak ettiğiniz bir konu başlığı bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden yazmaktan çekinmeyin. Kısa bir süre içerisinde merak ettiğiniz tüm konu başlıklarının cevaplarına ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir