Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Çavuş Maaşları Ne Kadar

Er ve erbaş maaşlarını araştırarak burada yazacağımızı belirtmiştik. Özellikle bize facebook üzerinden gelen yorumlara göz attığımız zaman er ve erbaş maaşları ile ilgili yorumların öncelikli olduğunu görerek bu konuya elimizden geldiğince değinmeye çalıştık.

Çavuş Maaşları 2018

Dilerseniz baştan er ve erbaş maaşlarına göz atalım. Daha önce de belirttiğimiz gibi er maaşlarının 110 TL civarında onbaşı maaşlarının 130 TL civarında olduğunun altını çizmiştik. Çavuş maaşının da 150 TL civarında olduğunu yazabiliriz. Hatırlarsanız 2016 yılının haziran ayında bu rakamların çok daha aşağıda olduğu biliniyordu. Ama yapılan zamla birlikte bu maaşın ve bu rakamların yükseldiğini söyleyebiliriz.

Doğuda Çavuş Maaşları

Bilindiği üzere askerliğini Doğuda yapan kişilerin maaşları daha yüksek olmaktadır. Er ve erbaşlarda buna dahil olduğu için doğuda askerlik görevini yerine getiren çavuşlarımızın 250 – 280 TL arasında maaş aldıklarını söyleyebiliriz. Tabi ki bu rakamlar ortalama rakamlardır. Bölgeye ve zamana bağlı olarak değişebilmektedir.

Biz elimizden geldiğince zamana bağlı olarak bu yazıyı güncellemeye çalışacağız. Bu sayede er ve erbaş maaşlarını öğrenmek isteyenlere doğru bilgilerin ulaşmasını amaçlıyoruz. İnternette bulunan pek çok internet sitesinde maaş bilgileri güncel olmadığı için bilgi karmaşasının olduğunu söyleyebiliriz. Böyle bir durumun önüne geçmek için bizi yorumsuz bırakmayın. Düzenli olarak güncel kalan bir maaş veritabanı oluşturmak istiyoruz. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir