Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Deniz Astsubay Maaşları 2018

Hatırlarsanız daha önce astsubay maaşlarına internet adresimizde yer vermiştik. Özellikle emekli astsubay maaşları hakkında çok fazla yorum alınca ayrı ayrı yazmanın karışıklığı önlemek için yeterli olacağını düşündük. Bildiğiniz üzere astsubay maaşlarının görev ve nöbet ücretleri dışında çok fazla etkisi olmadığını söyleyebiliriz.

Özellikle 2018 yılı içerisinde deniz astsubay maaşlarına güncelleme yapılınca internet adresimizden bildireceğiz. Dilerseniz öncelikle astsubay mesleği ile ilgili genel bilgilere yer verelim. Astsubay Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev yapan Astsubay Çavuş olarak göreve başlayan ve Astsubay Kıdemli Başçavuşa kadar görevini kahramanca yerine getiren personellerdir.

Astsubay Maaşları 2018

Yeni yıl ile birlikte astsubay maaşlarını da güncelleyeceğiz. Şimdilik 2017 yılı için astsubay maaşlarını yazalım. Yeni işe başlamış bir astsubay evli değilse 3.250 TL maaş almaktadır. Tabi ki zamana ve çalışılan yere göre farklılık gösterdiğini de belirtmek istiyorum. Son zamanlarda Deniz Astsubay Maaşlarının diğer Astsubay maaşlarından farklılık gösterdiğine dair çok fazla haber okuyoruz. Oysa ki maaş farklılıkları görev yapılan bölge, eş durumu ve eşin çalışma durumu, özel görevler, yıpranma payları, çocuk yardımı ve rütbeye göre artış gösterdiğini belirtmekte fayda var.

Emekli Astsubay Maaşları

Görevini kahramanca yapan astsubaylarımızın emekli olduktan sonra çalışma süresine göre bir takım maaş hesaplaması yapılmaktadır. Ek gösterge uzman erbaş ve astsubaylar için daha sonra derinlemesine değineceğimiz bir makale konusudur. Ona daha sonra değineceğiz. Bizim için asıl önemli olan bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizin ne düşündüğüdür. O sebepten lütfen bizi yorumsuz bırakmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir