Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Gardiyan Maaşları 2018

Son zamanlarda Gardiyan Maaşları ile ilgili gelen yorum sayısı artınca hızlı bir şekilde maaşları hakkında bilgi vermeye karar verdik. Bilindiği üzere  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüklüğü Gardiyan alımı yapmaktadır. Bu alımlar gündeme geldiğinde internet adresimiz üzerinden size gerekli bilgilendirmeleri yapacağız. Ama şimdi gardiyan alımları ve maaşları hakkında bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Gardiyan Maaşları Ne Kadar

Konuyu çok fazla uzatıp konu başlığımızın dışına çıkmak istemiyorum. Öncelikle yeni işe girmiş bir gardiyanın ortalama olarak 2.600 – 2.800 TL arasında maaş alacağını söylemek gerekiyor. Bunun dışında söz konusu olan diğer ödemeleri de maaşa ek olarak ele alabiliriz. Örneğin evli olması, mahkum sayısı, ceza evinin türü gibi etmenlerin alınan maaşlara etki ettiğini de söylemek gerekiyor.

Gardiyanlar çoğunlukla nöbetleşe görev yaptıkları için görevlerinin değişiklik göstereceğini de söylemek gerekiyor. Gardiyan maaşları ve gardiyanların çalışma şartları hakkında sormak istediğiniz soru olursa yorum bölümünden yazmanız yeterli olacaktır. İnternet adresimizde çoğunlukla siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumlara göre maaş bilgilerine yer verilmektedir. O sebepten merak ettiğiniz ve maaşını öğrenmek istediğiniz bir meslek olursa yorum yazmanız yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde yorumunuza geri dönüş yapacağımıza emin olabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir