Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Hava Astsubay Maaşları

Hatırlarsanız kısa bir süre önce Deniz Astsubay Maaşları hakkında bilgi vermiştik. Aslında henüz yazının başında söylemek gerekirse astsubay maaşları arasında Deniz, Hava, Kara gibi bir maaş farkı olmadığını maaşların görevlere, rütbeye, nöbetlere, eş durumuna göre değişeceğini belirtmek istiyorum. Peki o zaman bu yazıyı neden kaleme alıyoruz? Öncelikle çok yorum geliyor, daha sonrasında ise emekli astsubay maaşları konusuna değinmek ve sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum.

Hava Astsubay Maaşları 2018

Yeni işe başlamış astsubay çavuş maaşının eş yardımı olmaması durumunda 2017 yılı için 3.250 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Eş yardımıyla bu rakamın 3.500 TL civarında olacağını söylemek mümkündür. Bunun dışında emekli hava astubay maaşları için de ayrıca bir konu açmak istiyoruz. Özellikle hava astsubay emeklilerinin internet üzerinde çok yorumlarına denk geldiğim için maaş konusunda bu konu başlığına özellikle değinmek istiyorum.

Şimdi geri astsubay maaşlarına geri dönecek olursak, maaşların neye göre artacağını söyleyelim. Öncelikle hava, deniz yada kara astsubay için  maaşların sabit olduğunu sadece eş durumu, aile yardımı, özel görev, nöbetler gibi konu başlıkları ile alındığı zaman maaşların artacağını söyleyebiliriz. Bu konu başlığında detaylı bir şekilde astsubay maaşlarını incelediğimiz için şimdi yeniden yazmaya gerek görmüyorum.

Gerek emekli astsubay maaşlarında gerekse hava astsubay maaşlarında yorumlarınızın bizim için son derece önemli olduğunun altını çizmek istiyoruz. O sebepten maaş ve diğer iş konu başlıklarında bizi yorumsuz bırakmazsanız çok memnun oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir