Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Hizmetli Maaşları 2018

Genel olarak yorumlar arasında seçebildiklerimi hızlı bir şekilde yazmaya çalışıyorum. Tabi ki maaşlar hakkında bilgi verirken yanlış bilgilendirmelere yer vermemek için derinlemesine araştırma yapmaya çalışıyorum. Her ne kadar son dönemlerde alımın çok fazla olmadığı söylense de hizmetli maaşları hakkında bir takım araştırma yaptım.

Öncelikle 2017 yılı hizmetli maaşlarını yazmak istiyorum. Bu rakamlar evli olmayan ve çocuk yardımı almayan personeller için geçerlidir. 2017 yılı için hizmetli maaşı 2.300 TL dir. 2018 yılı için güncelleme yapılacaktır.

İşkur Hizmetli Maaşları

Tabi ki bu iki farklı başlığı iki farklı yazıda ele almak gerekse de ben yine de hizmetli maaşlarını işkurdan giren hizmetliler ile birlikte yazmaya karar verdim. Çoğunlukla işkurda çalışan personel çalıştığı gün sayısına bağlı olarak asgari ücret üzerinden ücretlendirilmektedir. Okullara işkur hizmetli alımlarını ilçe ilçe ve il il ayrı tutmaktadır. Eğer işkura işçi alımı için başvurmayı düşünüyorsanız bu durumu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

İnternet adresimizde çoğunlukla sizden gelen yorumlara göre maaşlara yer vermeye çalışıyoruz. Yazılmasını istediğiniz yada altını çizmek istediğiniz bir meslek bulunursa lütfen bize yazmaktan çekinmeyin. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir