Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

İş Yeri Hekimi Maaşları

İş yeri hekimi maaşları asgari ücret tarifesi 2017 yılı için belirlendi. Bunun için iş yeri hekimleri bir iş yeri seçip bu rakam üzerinden anlaşma yapabiliyorlar. Ama osgb firmaları için saatlik ve tam zamanlı olarak iş yeri hekimi çalışmaları durumunda farklı rakamların konuşulduğunu da söyleyebiliriz.

Tam Zamanlı İş Yeri Hekimi Maaşları

OSGB’lerde tam zamanlı iş yeri hekimi maaşları çalışılan şehirler ve saatlere göre farklılık göstermektedir. Genellikle OSGB’lerin araçlarından yararlanılan ulaşım imkanı sağlandığı için yol ve yemek ücretinin de bu ücretin dışında tutulduğu bilinmektedir.

İç Anadolu illerinde tam zamanlı iş yeri hekimi maaşının 9.000 – 10.000 TL arasında olduğunu, büyük şehirlerde bu maaşın iki katına kadar yükselebildiğini biliyoruz. Tabi ki bu biraz da iş yükü ve adından da anlaşılacağı üzere tam zamanlı olarak yapılmasına bağlı olarak değişebiliyor. Rakamlar başarıya yapılan işe göre değişebiliyor. Özellikle iş yeri hekimleri çalıştıkları iş yerlerinde risk gruplarına göre firmalarına ücret kazandıracakları için çalışılan yerin sayısının artması bu anlamda son derece büyük bir önem taşıyor diyebiliriz.

Tam Zamanlı İş Yeri Hekimi Başka Yerde Çalışabilir mi

Bu da çok sık sorulan bir soru olduğu için cevabını yazmak istedik. Özellikle tam zamanlı olarak bir osgb ile çalışıyorsanız başka bir iş yerinde çalışmanızın mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Ama o iş yeri ile part time olarak anlaşma yaptıysanız başka iş yeri ile çalışabilirisiniz.

Tam zamanlı iş yeri hekimi hakkında yada farklı bir meslek maaşı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen yorumlarda belirtin. Kısa bir süre içerisinde size gerekli olan bilgilendirmeyi yapalım. Herkese iyi günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir