Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

İtfaiyeci Maaşları 2018

Son zamanlarda çok sık sorulan bir soru olduğu için hızlı bir şekilde bu konu başlığında yazmaya karar verdik. Hemen her ilçe ve hatta kasabalarda bile bulunan itfaiye teşkilatının çalışma şartları ve aldığı maaşları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle itfaiye erleri ne iş yapmaktadır. Bilindiği üzere sadece yangınları söndürmekle görevli oldukları düşünülmelerine rağmen pek çok arama kurtarma ve benzer görevlerde de aktif rol alırlar.

İtfaiye Eri Maaşları

Öncelikle başkalarının canını kurtarmak için kendi canını hiçe sayan bu meslek grubunda çalışan personele ne kadar teşekkür etsek azdır demek istiyoruz. İtfaiye erleri de diğer meslek gruplarında olduğu gibi çalışma durumuna, eş durumuna ve zamana bağlı olarak farklı maaşlar almaktadır.

İtfaiye erinin maaşını ortalama 2700 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Aynı şekilde itfaiye çavuşunun da 2750 – 2800 TL arasında maaş aldığını söylemek yanlış olmayacaktır.  İtfaiye çavuşu ve şoförü de 3000 TL ye kadar maaş almaktadır.

İtfaiyeci Ne Kadar Maaş Alır

İtfaiyeci maaşları eş durumu, iş yükü ve diğer görevler ile değişiklik göstererek artabilmektedir. Çalışma saatleri normal personele göre farklılık gösteren itfaiyecilerin bu çalışma aralığı hakkında detaylı bilgiyi kısa bir süre içerisinde sizinle paylaşacağız. Siz değerli ziyaretçilerimizin çoğunlukla merak ettiği meslek ve maaşları burada paylaşmaya gayret gösteriyoruz. O sebepten bizleri yorumlarınızla desteklerseniz çok memnun oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir