Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Jandarma Astsubay Maaşları

Kısa bir süre önce genel olarak astsubay maaşları üzerine birden fazla yazı yazmıştık. En son jandarma astsubay maaşları kalmış ve bu konuda da sizden gelen birden fazla yoruma istinaden jandarma astsubay maaşları hakkında da bilgi vermeye gerek görmüştük. Hal böyle olunca maaşlar söz konusu olduğunda ayrı ayrı bilgilendirme yapmayı daha doğru buluyoruz. Ayın zamanda emekli astsubay maaşlarını anlatan bir yazıyı da kısa bir süre içerisinde sizinle paylaşmayı düşünüyoruz. Bunun dışında yazılmasını istediğiniz bir konu başlığı olursa lütfen bizimle paylaşın.

Jandarma Astsubay Maaşları 2018

İnternet adresimizde 2018 yılı için jandarma astsubay maaşları ile ilgili bir güncelleme olması durumunda anında bilgilendirme yapılacaktır. Şu an için işe yeni başlamış bir Jandarma Astsubay maaşını 3.250 TL olarak yazabiliriz. Tabi ki görev yapılan yer, özel görevler, eş durumu, çocuk yardımı, nöbet ücreti gibi ücretler eklendiği zaman maaşın daha da artacağını söylemek mümkün olmaktadır.

Çoğunlukla Jandarma, Kara, Deniz, Hava astsubaylık maaşlarının farklı olduğu düşünülmesine rağmen temel de hepsinde işe yeni başlayan Astsubay Çavuş maaşlarının aynı olduğunu ve yapılan görevlere göre maaşların değişkenlik gösterdiğini de özellikle belirtmek gerekmektedir.

İnternet adresimizde siz değerli ziyaretçilerimizin yaptığı yorumlara göre maaş ve meslek incelemeleri yapmaktayız. Özellikle değinilmesini istediğiniz bir konu başlığı olursa lütfen yorum bölümünden yazmaktan çekinmeyin. Kısa bir süre içerisinde merak ettiğiniz tüm konu başlıklarına değineceğimizden emin olabilirsiniz. Astsubay ve uzman erbaş emekli maaşları hakkında da kısa bir süre içerisinde yeni bir yazı yayınlamayı düşünüyoruz. Bu arada bizi yorumsuz bırakmayın. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

  1. Caner dedi ki:

    Arkadaslar yeni mezun jandarma astsubay batida 4000tl ile basliyor. Muvazzaf veya sozlesmeli fark etmez. Aralik 2017 itibariyle batida herhangi bir ek ucret almayan 10 yillik j.asb batida 5000tl emekliligi gelmis bascavus 6000tl alir. Buna Doguda calisilan yere gore tazminat eklenir. Ornegin van da 1000tl hakkaride 2000tl gibi dusunulebilir. Kisacasi En kucuk rutbedeki en genc astsubay batia en az 4000tl alirken en buyuk rutbedeki emekliligi gelmis yaşli astsubay dogunun en pis ve tehlikeli kuş uçmaz kervan gecmez telefon ve internet olmayan aylarca banyo yapamayip w.c. dahi olmayan dag basindaki üst bolgesindeyse 8000tl alir. Tazminatlar izin ve rapor da hic verilmez ciplak maas alinir sadece. Maas araligi bu sekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir