Kepçe Operatörü Maaşları

Çocukluğumda hayalini kurduğum tek meslek, aranızda kepçe varken başka bir işle ilgilenen var mı? Ben şu ana kadar kepçe çalışırken başka bir işle ilgilenen kimseye rastlamadım. Şaka bir yana kepçe operatörü ne iş yapar ve ne kadar maaş alır.

Geçtiğimiz yazılarda çok fazla konuyu uzatıp maaş bilgisini aralara sakladığımı söyleyip bana tepki göstermişiniz. O sebepten sizden özür diliyor ve kepçe operatörü maaş bilgisini yazının başında verip yazıya sonra devam ediyorum.

Kepçe Operatörü Ne Kadar Alır

Kepçe operatörü yapılan işin zorluğuna çalışma şartlarına ve kullanılan aracın özelliklerine bağlı olarak 2.000 TL – 4.000 TL arasında maaş alıyormuş. Tabi ki bu rakamlar çalışılan bölgeye, çalışma saatlerine ve kullanılan araçlara göre de değişiklik gösterebiliyormuş. Ama ortalama rakamın bu aralıkta olduğundan bahsediyorlar. Çoğunlukla internette 10.000 tl maaşlı kepçe operatörü haberlerine de inanmamız gerektiğini söylediler. Söyleyenler kim mi? Bir önceki yazımızda belirttiğimiz kule vinç operatörü yazısı için birkaç farklı inşaat şirketinden arkadaşıma sordum.

Tabi ki aramızda bu işi yapan çok fazla insan vardır. Onların yorumlarının bizim için son derece önemli olduğunun da altını çizmek istiyorum. İş deneyimleriniz ve önerileriniz varsa lütfen yorum bölümüne yazmaya çekinmeyin. Sonuçta bu mesleği seçmek isteyen kişilerinde bu işi yapan kişilerin deneyimlerine önem verdiklerini biliyoruz.

Kepçe Operatörü Maaşları 2018

Maaşları çoğunlukla biraz önce belirttiğimiz gibi 2.000 TL – 4.000 TL arasında değişiyormuş. Sürekliliğin önemli olduğu bu işte yapılan işin bilincinde olan gerekli belgelere sahip kişiler aranıyor. İnternette bulunan kepçe operatörü iş ilanlarına göz attığım zaman hep aynı şeylerle karşılaştım. Sanıyorum bu konuda aşılması gereken en zor konu başlığının iş deneyimi olduğunu da söylemek zorundayım. Bunun dışında yorumlarınızı bekliyorum.

5 yorum

  1. Hem 4 tekerli kepce hemde paletli kepce 2 sininde operatoru olan bir kisi kgm de ortalama ne kadar maas alabilir 2 sininde belgesini alip ise baslamayi istiyorum

  2. 24 yıllık ehliyetli lastikli. Belden kırma kepçe ve paletli ekskavatör operatörü yum İstanbul’da şuan issizim hep bu fazla maaş yalanları dan dolayı önüne gelen kepceci oldu işverenler biz kaliteli ve yüksek maaş alan operatörleri bırakıp yeni bitme levye operatörlerine yöneldi düşük fiyat vermek için , meslek rezil oldu anlayacağınız ,yalan haber yapan medya utansin

  3. Benim kepcem var operatorum ben günlük 4 saat calissam en basitinden ve saattinide 100 tl den calissam aylik 12 bin lira para yapar ornek verdim ben 4 saatlik ise tenezul edip gitmem biz operatorler aylik 20 bin gelir 22 bin gelir 27 bin gelir tabi kepcen olursa kendine ait biz bu isin icindeyiz ovunmek değil sadece bilgi vermek istedik

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*