Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Lise Mezunu Memur Maaşları

Son zamanlarda memur maaşları ile ilgili çok fazla soru gelmeye başlayınca bu konuyu derinlemesine masaya yatırmamız gerektiğini düşündük. İlk başlangıç noktasını da lise mezunu memur maaşları yada en düşük devlet memuru maaşı ile başlatmak istedik.

Bildiğiniz üzere günümüzde çok fazla lise mezunu memur alımı yapılmamaktadır. Alımların büyük bir kısmı lisans ve önlisans mezunları başta olmak üzere yapılır. Aslına bakarsanız geçmişe dönük yada günümüzde mevcut alımlardan yola çıkara lise mezunu memur maaşları 2018 yılı için ne kadar olacaktır konusuna değinelim.

Lise Mezunu Memur Maaşları 2018

Yeni başlayan hizmetli maaşları ve yeni başlayan memur maaşlarını ayrı ayrı inceleyelim. Dilerseniz öncelikle memur maaşlarına göz atalım. Temmuz 2017 tarihi itibariyle yeni başlamış memur maaşlarında en düşük rakamın 2.600 TL yine temmuz 2017 itibariyle en düşük hizmetli maaşlarının da 2.400 TL olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki mevcut zamlar ile birlikte düzenli olarak yazımızı güncelleyeceğimiz için doğru bilgilere daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayacağız.

Alınan maaşlarda eş durumu, özel durumlar çalışılan konumun da etkili olduğunu söylemek gerekiyor. Bunun dışından bir takım ek ödeneklerinde yapıldığını belirtmekte fayda var.

Web sitemizde çoğunlukla siz değerli ziyaretçilerimizin bilgilenmesini amaçlıyoruz. Bu sebepten maaş konusunda destek almak istediğiniz bir nokta olursa lütfen yorum bölümünden yazmaktan çekinmeyin. Web sitemizde çoğunlukla siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumlara göre maaşları yazmaya ve güncel tutmaya çalışıyoruz. O sebepten sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir