Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Ormancı Maaşları 2018

Bazı meslekler özellikle saygı duyulmayı hak ediyor. Orman ve tabiat alanlarının korunması ve düzenli olarak takip edilmesi için iş başı yapan orman muhafaza memurları da hiç şüphesiz bu meslekler arasında önemli bir noktada yer alıyor.
Peki ormancı yani orman muhafaza memurları ne iş yapar ve ne kadar çalışır? Ormancı olarak tabir edilen orman muhafaza memurları sorumluluk alanlarında 7 gün 24 saat esasına göre çalışırlar. Düzenli olarak bir mesaileri olmasına rağmen bunu bir zaman aralığına sığdırmakta yanlış olacaktır.

Orman Muhafaza Memuru Maaşları

Ormanda meydana gelecek yangın, kaçak kesim, avcılık ve diğer faaliyetlerin önüne geçmek için çalışan bu memurların alımlarının dışında 3.200 TL maaşları 2017 yılı için belirlenmiştir. 2018 yılı güncellemesi ile birlikte internet adresimizde sizler için orman muhafaza memuru maaşlarını paylaşacağız.
Ormancı maaşları gün geçtikçe güncellenmiş ve yıllara bağlı olarak artırılmıştır.

Özellikle 2015 yılından günümüze kadar ki süreç içerisinde maaşların arttığını gözlemek mümkün olmaktadır.
İnternet adresimizde tüm mesleklerin maaşları hakkında bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Başka mesleklerin maaşlarına ulaşmak isterseniz de yapmanız gereken tek şeyin internet adresimizi ziyaret etmek olduğunu belirtmek istiyoruz. Kısa bir süre içerisinde aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm mesleklerin maaşlarını sizinle paylaşmaya hazırız. Sadece merak ettiğiniz mesleği yazmanız yeterli olacaktır. Herkese iyi günler diliyoruz.

  1. İbrâhim Akgül dedi ki:

    Maaşlarda ne gibi bir değişiklik oldu gelen zam ile net ne kadar alınır bir bilginiz var mı memur zammı belli oldu bir hesap çıkarabilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir