Özel Şoför Maaşları

Farklı bir meslek maaşı ile karşınızdayım. Şu ana kadar özel şoför maaşları hakkında net bir rakama rastlayamadığımı söyleyebilirim. Adından da anlaşılacağı üzere bu iş daha çok çalışılan firmanın yada şahsın güvenine, tecrübesine ve çalışma saatlerine göre esnek olarak fiyat belirtebiliriz.

Özel Şoför Ne Kadar Alır

Özel şoförler çalıştıkları konuma göre (makam şoförlüğü gibi) farklı maaş alabilirler. Oteller ve diğer turizm şirketlerinde özel şoför olarak çalışanların 2.000 – 3.000 TL arasında maaş aldığını söylemek mümkündür. Daha büyük şirketlerin yada şahısların şoförlerinin de daha yüksek maaşlar aldığını söyleyebiliriz. Genellikle şahısların özel şoförlüğünü yapan kişilerin çoğunlukla asistan görevi de üstlendiği için aldıkları maaşların yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

Özel Şoför Maaşları 2018

Tabi ki biz çoğunlukla 2.000 TL den başlayan bir grafikten bahsetmiş olsak da özel şoför maaşlarının asgari ücretten başlatan şirket ve kişiler de olmaktadır. Bu durumda da çalışma şartlarının daha esnek olması söz konusudur. Özellikle günde yada haftada çalışma şeklinde bir durum oluştuğunda gelirin de ona göre düşük olması söz konusu olabilir.

Uzun lafın kısası internet üzerinde özel şoför maaşları hakkında çok detaylı bir grafik çıkarılıyor olsa da bu durum tamamen kişinin çalıştığı yer, iş durumu ve iş saatlerinin yanı sıra güven ve tecrübe esaslarına göre değişiklik gösterebilir. O sebepten özel şoför olmak isteyenlerin de bu etmenlere özellikle dikkat etmelerini tavsiye ederiz.

İnternet adresimizde çoğunlukla sizden gelen yorumlara göre maaş bilgilerine yer vermeye çalışıyoruz. O sebepten özellikle cevaplarının yer verilmesini istediğiniz bir meslek olursa yorum bölümünden belirtmeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde dilediğiniz mesleğin maaş bilgilerinin sizinle paylaşılacağından emin olabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*