Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Silahlı Güvenlik Görevlisi Maaşları 2018

Hatırlarsanız daha önce silahsız güvenlik görevlisi maaşlarına değinmiştik. Silahsız güvenlik görevlisi maaşlarını çoğunlukla az riskli özel sektörde görevlendirildiğinden ve maaşlarından detaylı bir şekilde bahsetmiştik. Maaş aramalarının yapıldığı internet adresimizde net rakamların paylaşılmadığı meslek dallarından bir tanesi de hiç şüphesiz güvenli görevlisi maaşlarıdır.

Nedeni ise yapılan işe, çalışılan şirkete, deneyime ve işin riskine göre farklı ücretler alınmasıdır. Silahlı güvenlik görevlisi maaşları şirketinden şirketine değişmekle birlikte büyük şehirlerde asgari ücretle alım yapabilmektedir.

Silahlı Güvenli Görevlisi Maaşları

2018 yılı içerisinde 1600 TL ile 2300 TL arasında değişeceğini söylersek yanlış olmayacaktır. Aslına bakarsanız yazımızın başında da değindiğimiz gibi bu rakamlar zaman içerisinde şirkete ve deneyime göre farklılık gösterebilir. Net bir rakam belirtmediği için işe girmeden önce şirket ile telefonda görüşerek maaş bilgisine net bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çoğunlukla özel güvenlik şirketlerinin dışında büyük firmalar güvenlik personeli aldıklarında yemek hakkı, fazla mesai ve çeşitli tazminatlarla rakamın yükselmesini sağlamaktadır. Bu da bir anlamda çalışılan işin ağırlığına göre değişiklik gösteren bir konu başlığı olduğu için çalışılacak firmalara göre yorumlanabilir.

Silahlı güvenlik görevlisi Ankara ilinde farklı bir ücret ile karşılaşılırken silahlı güvenlik görevlisi Bursa ilinde farklı bir rakam ile çalışabilmektedir. Temelde aşağı yukarı rakamlar net olmakla beraber; alışveriş merkezleri, bankalar, kuyumcular, özel şirketler, oteller, fabrikalar başta olmak üzere çok farklı iş kolunda çalışabilmekteler. O sebepten maaşın dalgalı olması da şaşırtmamalıdır.

  1. tayfun kumru dedi ki:

    slm ben akbak ta çaslısam silahlı olarak kaçç net maaş alırm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir