Maaş Sorgulama

Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alıyor

Silahsız Güvenlik Görevlisi Maaşları 2018

Güvenlik görevlisi maaşları çok fazla sorulduğu için ayrı başlıklar altında inceleme kararı aldık. Öncelikle bilindiği üzere pek çok farklı kurumda pek çok farklı birimde güvenlik görevlileri bulundurulmaktadır.

Genellikle çalışılan firmaların durumunu baz alarak güvenlik görevlileri bir şirket üzerinden yönlendirilir yada firma bünyesinde maaşlı olarak işe alınır. Bu da maaşların şirket politikalarına göre farklı şekillerde yorumlanması anlamına gelmektedir.

Çok sık sorulan bir soru olduğu için silahsız güvenlik görevlisi maaşlarını sizler için araştırdık. Çok detaylı bir konu olması nedeniyle Ankara – İstanbul ve Bursa illerinde bulunan birkaç farklı firmanın çalışanları ile diyaloga geçtik.

Güvenlik Görevlisi Maaşları

Aynı zamanda bankaların, büyük firmaların ve güvenlik firmalarının da işe alım ilanlarına göz attık. Bu araştırmalarımız neticesinde silahsız güvenlik görevlisi maaşı 2018 yılında 1400 TL ile 2000 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Deneyim, çalışılan işin saatleri, yemek hakları ve mesailer işin içine sokulduğunda bu rakamın değişeceğini söylemek mümkündür. Ama silahsız güvenlik görevlisi maaşları aşağı yukarı bu rakamlar arasında değişmektedir.

Bunun için dilerseniz bu belgeye sahip olmadan önce silahlı güvenlik görevlisi konusunu değerlendirmeye alabilirsiniz. Tabi ki internet sitemizde verdiğimiz rakamların tamamı ortalama rakamları temsil etmektedir. Bazı firmalar çalışma saatleri ve yan haklarını geniş tutmakta bu da alınan maaşın artması şeklinde yorumlanmaktadır. Güvenlik görevlileri maaşı için iş ilanları üzerinden telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda farklı bir ücret alan tanıdığınız varsa yada farklı bir bilgiye sahipseniz yorumlara yazabilirsiniz. Herkese iyi günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir